line
line
Firmamız bünyesinde yukarıda belirtmiş olduğumuz birçok çeşit üretime alınan atkı türlerinden bahsetmiştik
Firmamız bünyesinde yukarıda belirtmiş olduğumuz birçok çeşit üretime alınan atkı türlerinden bahsetmiştik


ANA SAYFA / BLOG / Firmamız bünyesinde yukarıda belirtmiş olduğu...

587 okunma. Tarih: 05/03/2020

Firmamız bünyesinde yukarıda belirtmiş olduğumuz birçok çeşit üretime alınan atkı türlerinden bahsetmiştik

Dokuma Atkı İmalatı

Firmamız bünyesinde yukarıda belirtmiş olduğumuz birçok çeşit üretime alınan atkı türlerinden bahsetmiştik. Dokuma atkı ile ilgili yazımıza burada başlıyoruz. Bu tür atkılar genel olarak kış harici aylarda kullanımı söz konusudur. Soğuk kış aylarında ısı kaybına neden olacağından dolayı kullanımı pek yoktur. Dokuma atkı üretimi esnasında akrilik iplikler ve polyester ipliklerden üretiminin gerçekleştirilmesinden dolayı dediğimiz gibi isi kaybı söz konusu olmaktadır. Bu atkılar çözgü tekniği ile üretilmektedir. Aynı atkıda sekiz farklı renk kullanımı yapılabilmekte, renkli fotoğraf baskıları da dokuma atkı modellerinde kullanılarak üretimi sağlanmaktadır.

Bu atkılarda isteğe göre tek taraflı ve çift taraflı baskı dokunmaktadır. Tek taraflı dokuma atkılarda istediğiniz resmi sizlere üretim tesislerimizde tek yüzüne resim işlenerek yapılmakta olup, çift yönlü dokuma atkı talebinizde yine aynı resim atkının her iki tarafına işlenerek üretimi gerçekleştirilmektedir. Çift renk talebiniz durumunda yukarıda yazmış olduğumuz sekiz renk baskı beş renk olarak her iki tarafa uygulandığının altını çizmek isteriz. Dokuma atkılarda talep edilen miktar elbet müşterilerin talepleri doğrultusunda üretimi yapılmaktadır. Bu taleplerde miktar bilgisi verilmeli, fiyat bilgisi alınmalıdır. Bundan dolayı fiyatlar da değişiklik göstermektedir.

Az sayıda 100 adet altı üretimler de her firmada olduğu gibi atkı imalat firmasında kalıp ve üretim bedeli tarafınıza bildirilecektir. Miktarın yüksek olması durumlarında ise bu kalıp ve üretim için ekstra alınan bedelle sizden talep edilmeyecek muaf olunacaktır. Her iki durumda da fiyat bilgisi firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir üretim için Atkı, siz müşterilerin sağlığını tehlikeye atacak üretimlerden kaçınmakta ve en uygun fiyatı sunmaktadır.

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz. Bilgi ve Sipariş Hattı 0541 380 25 05

  • Spor tutkunları için takımlarını coşkuyla desteklemenin en özel yollarından biri, özelleştirilmiş taraftar atkılarıdır. Kendi takımınıza duyduğunuz bağlılığı ve tutkuyu yansıtan bu özel aksesuarlar, her maç günü ve etkinlikte sizinle olacak. Taraftar atkısı üretimi ve satışı konusunda lider bir platform olarak, sizlere en kaliteli ve kişiselleştirilmiş taraftar atkılarını sunuyoruz.